skip to main content
Primo Advanced Search
Primo Advanced Search Query Term
Primo Advanced Search Query Term
Primo Advanced Search Query Term
Primo Advanced Search Query Term
Primo Advanced Search prefilters
Vytauto Didžiojo universiteto virtuali biblioteka – tai integrali vieno langelio principo paieškos sistema, leidžianti ieškoti universiteto bibliotekos kataloge ir kitose rengiamose duomenų bazėse, prenumeruojamose duomenų bazėse, Lietuvos akademinėje elektroninėje bibliotekoje (eLABa) ir pasauliniuose akademiniuose atviros prieigos ištekliuose.

Bibliotekos katalogas – visi bibliotekos fonduose saugomi dokumentai (knygos, periodiniai leidiniai, žemėlapiai, rankraščiai, natos, garso ir vaizdo įrašai, reti ir seni dokumentai, elektroniniai dokumentai).

Mokslo publikacijos (VDU PDB) – universiteto mokslo/meno publikacijų duomenų bazė.

El. tezės ir disertacijos (VDU ETD) – universiteto magistrantūros studentų baigiamųjų darbų, daktaro disertacijų ir jų santraukų dokumentai (ETD).

Universiteto el. publikacijų talpykla (VDU ePub) – universiteto elektroniniai studijų ir mokslo dokumentai (el. knygos, el. mokslo žurnalai ir kt.).

Prenumeruojamos duomenų bazės – universiteto prenumeruojamos duomenų bazės ir tarptautinės bei nacionalinės reikšmės akademiniai ištekliai (el. mokslo žurnalai, el. knygos, konferencijų pranešimai, apžvalgos, teisiniai dokumentai, garso, vaizdo, grafiniai ir kt. dokumentai) iš įvairių pasaulio duomenų bazių bei atviros prieigos talpyklų.

Lietuvos standartizacijos departamento (LST) standartų katalogas – Lietuvos standartų elektroninės versijos.

Gutenbergo projekto el. knygų katalogas - laisvai prieinamos elektroninės knygos.

Akademinių bibliotekų katalogai – Lietuvos aukštųjų mokyklų bibliotekų fonduose saugomi dokumentai (knygos, žurnalai, rankraščiai, garso ir vaizdo įrašai, natos ir kt.).

Lietuvos akademinė elektroninė biblioteka (eLABa) – akademinių institucijų mokslo ir studijų dokumentų (mokslo/meno publikacijų, elektroninių tezių ir disertacijų) duomenų bazė.

Duomenų bazė „Lituanistika“ - humanitarinių ir socialinių mokslų publikacijos, kurių tyrimo objektas – Lietuvos valstybės, visuomenės, kultūros, lietuvių tautos, kalbos raida ir dabartis.

Lietuvos humanitarinių ir socialinių mokslų duomenų archyvas (LiDA) - empirinių kiekybinių ir kokybinių duomenų rinkinių archyvas.

Prisijungimas

Prisijungti prie VDU virtualios bibliotekos galima su FirstClass naudotojo ID (didžiosiomis raidėmis) ir slaptažodžiu.


Nuotolinė prieiga

Naršantieji ne VDU tinkle, norėdami skaityti viso teksto elektroninius dokumentus, turi naudotis ezproxy paslauga.


Prašome palaukti. Paieška gali užtrukti kelias minutes

  • Ieškoma
  • čiascope:(VDUELB),scope:(DBB01VDU),scope:(VDU01),scope:(OCL02),scope:(OCL01),scope:(WVDU),scope:(YVDU),scope:(VDU03),scope:(VDU04),scope:(VDU05),scope:(VDU02),scope:(EBK01),scope:(EBK02),scope:(VDUIR),scope:(XVDU),scope:(QVDU),EbscoLocal,primo_central_multiple_fe
  • Sustabdyti paiešką ir peržiūrėti rezultatus